Képek feltöltés alatt
Horizontális komissiózó targonca
ECE 225
- 125 mm
- 2.500 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
7 128 EUR
várható
szállítási idő: 6
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 130 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 100 A |
| Akku gyártási éve | 2021 |
| Gyártás éve | 2021 |
| Emelési magasság | 125 mm |
| Névleges teherbírás | 2500 kg |
| Üzemóra | 1184 h |
| Szerkezeti magasság | 1540 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90644634 |
Extrák
-
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Fix platform -
Lökhárító -
Elektromos kormányzás -
JetPilot -
Nyomógombos üzemmód -
Floorspot -
Tandem teherhordó kerekek -
Standard abroncsok