Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Horizontális komissiózó targonca
ECE 310
- 750 mm
- 1.000 kg
| 12 hónap garancia a járműre | |
| 24 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
7 885 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 240 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / A |
| Akku gyártási éve | 2018 |
| Gyártás éve | 2018 |
| Emelési magasság | 750 mm |
| Névleges teherbírás | 1000 kg |
| Üzemóra | 2882 h |
| Szerkezeti magasság | 1470 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90555441 |
Extrák
-
Oldairányú akkumulátorcsere -
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Fix platform -
Lökhárító -
Elektromos kormányzás -
JetPilot -
Nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék -
Standard abroncsok
