Képek feltöltés alatt
elektromos háromtámaszú targonca
EFG 220
- 5.000 mm
- 2.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
14 857 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 48 V / 750 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 110 A |
| Akku gyártási éve | 2020 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 5000 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 4902 h |
| Szerkezeti magasság | 2242 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN628494 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Integrált villaoldalmozgató berendezés -
Központi vízutántöltő rendszer -
Elektrolit keringető -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Világítás készlet A 2 munkafényszóró, 2 féklámpa és 2 hátsó lámpa -
Sárga villogó -
Floorspot -
Economy 2: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő -
Visszapillantó tükör
