Képek feltöltés alatt
elektromos négytámaszú targonca
EFG 316k
- 5.000 mm
- 1.600 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
11 273 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 48 V / 625 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 120 A |
| Akku gyártási éve | 2019 |
| Gyártás éve | 2019 |
| Emelési magasság | 5000 mm |
| Névleges teherbírás | 1600 kg |
| Üzemóra | 7222 h |
| Szerkezeti magasság | 2235 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN612305 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Integrált villaoldalmozgató berendezés -
Központi vízutántöltő rendszer -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró elöl -
Sárga villogó -
Féklámpa -
Floorspot -
Nyomot nem hagyó gumiabroncsok -
Economy 1: első szélvédő + tető szélvédő -
Visszapillantó tükör