Képek feltöltés alatt
elektromos négytámaszú targonca
EFG 535k
- 6.000 mm
- 3.500 kg
34 390 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 80 V / 775 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 80 V / 120 A |
| Akku gyártási éve | 2020 |
| Gyártás éve | 2021 |
| Emelési magasság | 6000 mm |
| Névleges teherbírás | 3500 kg |
| Üzemóra | 3559 h |
| Szerkezeti magasság | 2765 mm |
| Villa hossza | 2400 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN639869 |
Extrák
-
Ráakasztott villaoldalmozgató berendezés -
Villatávolság állító berendezés -
Központi vízutántöltő rendszer -
Elektrolit keringető -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Hátrameneti figyelmeztető jelzés -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Féklámpa -
Floorspot -
Nyomot nem hagyó gumiabroncsok -
Fűtés -
Komfort 3: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő és 2 acélajtó -
Visszapillantó tükör