Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
elektromos négytámaszú targonca
EFG 540s
- 6.500 mm
- 4.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
27 681 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 80 V / 930 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 80 V / 130 A |
| Akku gyártási éve | 2021 |
| Gyártás éve | 2021 |
| Emelési magasság | 6500 mm |
| Névleges teherbírás | 4000 kg |
| Üzemóra | 3571 h |
| Szerkezeti magasság | 4040 mm |
| Villa hossza | 1200 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN640986 |
Extrák
-
Központi vízutántöltő rendszer -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Elektromos kormányzás -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
Standard abroncsok -
Fűtés -
Komfort 3: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő és 2 acélajtó -
Szövetülés -
Külső tükör -
Kartámasz -
Magasított háttámla
