Képek feltöltés alatt
elektromos négytámaszú targonca
EFG S50
- 6.280 mm
- 5.000 kg
33 636 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, V / 0 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 80 V / 290 A |
| Akku gyártási éve | 2019 |
| Gyártás éve | 2019 |
| Emelési magasság | 6280 mm |
| Névleges teherbírás | 5000 kg |
| Üzemóra | 4329 h |
| Szerkezeti magasság | 2950 mm |
| Villa hossza | 2400 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN583885 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Ráakasztott villaoldalmozgató berendezés -
Villatávolság állító berendezés -
Kiegészítő hidraulika 2 funkció -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Sárga villogó -
Féklámpa -
Floorspot -
Nyomot nem hagyó gumiabroncsok -
Economy 1: első szélvédő + tető szélvédő -
Visszapillantó tükör