Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJC 112z
- 2.700 mm
- 1.200 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
5 167 EUR
várható
szállítási idő: 5
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 110 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 35 A |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 2700 mm |
| Névleges teherbírás | 1200 kg |
| Üzemóra | 762 h |
| Szerkezeti magasság | 1850 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90623731 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Beépített akkumulátortöltő -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék -
Standard abroncsok