Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJC 214
- 3.600 mm
- 1.400 kg
| 12 hónap garancia a járműre | |
| 12 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
5 810 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 375 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, V / A |
| Akku felújítási éve | 2026 |
| Gyártás éve | 2018 |
| Emelési magasság | 3600 mm |
| Névleges teherbírás | 1400 kg |
| Üzemóra | 1502 h |
| Szerkezeti magasság | 2300 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Tehersúlypont | 600 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91625925 |
Extrák
-
Központi vízutántöltő rendszer -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Egyszeres teherhordó kerék -
Standard abroncsok
