Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJC 216
- 4.200 mm
- 1.600 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
8 416 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 260 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 100 A |
| Akku gyártási éve | 2021 |
| Gyártás éve | 2021 |
| Emelési magasság | 4200 mm |
| Névleges teherbírás | 1600 kg |
| Üzemóra | 1880 h |
| Szerkezeti magasság | 1900 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90624357 |
Extrák
-
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék