Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű emelőkocsi
EJE 120
- 190 mm
- 2.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
3 143 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 130 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 100 A |
| Akku gyártási éve | 2021 |
| Gyártás éve | 2021 |
| Emelési magasság | 190 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 75 h |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98300548 |
Extrák
-
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék