Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Vertikális komissiózó targonca
EKS 110
- 3.600 mm
- 1.000 kg
| 12 hónap garancia a járműre | |
| 12 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
10 915 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 620 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 100 A |
| Akku felújítási éve | 2026 |
| Gyártás éve | 2019 |
| Emelési magasság | 3600 mm |
| Névleges teherbírás | 1000 kg |
| Üzemóra | 2826 h |
| Szerkezeti magasság | 2280 mm |
| Villa hossza | 1200 mm |
| Mast | ZZ duplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91636604 |
Extrák
-
Központi vízutántöltő rendszer -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Felemelhető platform -
Lökhárító -
Elektromos kormányzás -
Nyomógombos üzemmód -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Floorspot -
Standard abroncsok -
Első szélvédő
