Képek feltöltés alatt
Vertikális komissiózó targonca
EKS 110
- 1.000 mm
- 1.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
9 244 EUR
várható
szállítási idő: 5
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 390 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 200 A |
| Akku gyártási éve | 2023 |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 1000 mm |
| Névleges teherbírás | 1000 kg |
| Üzemóra | 1622 h |
| Szerkezeti magasság | 1650 mm |
| Villa hossza | 1000 mm |
| Mast | Egyszeres/ szimplex |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91676383 |
Extrák
-
Oldairányú akkumulátorcsere -
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Felemelhető platform -
Elektromos kormányzás -
Nyomógombos üzemmód -
Floorspot -
Egyszeres teherhordó kerék -
Standard abroncsok