Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Elektromos vezetőállásos targonca
ERC 212z
- 2.900 mm
- 1.200 kg
| 12 hónap garancia a járműre | |
| 12 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
7 470 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 375 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, V / A |
| Akku gyártási éve | 2026 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 2900 mm |
| Névleges teherbírás | 1200 kg |
| Üzemóra | 4875 h |
| Szerkezeti magasság | 1900 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Tehersúlypont | 600 mm |
| Mast | ZZ duplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90602636 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Központi vízutántöltő rendszer, Kerékkar emelés -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Lehajtható álló platform -
Elektromos kormányzás -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék -
Standard abroncsok
