Képek feltöltés alatt
Gyalogkíséretű vezetőállásos emelőkocsi
ERE 120
- 122 mm
- 2.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
4 513 EUR
várható
szállítási idő: 6
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 260 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 25 A |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 122 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 4868 h |
| Szerkezeti magasság | 1330 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98365739 |
Extrák
-
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Fix platform -
Beépített akkumulátortöltő -
Elektromos kormányzás -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Tandem teherhordó kerekek -
Standard abroncsok