Képek feltöltés alatt
Elektromos tolóoszlopos targonca
ETV 214
- 8.300 mm
- 1.400 kg
25 221 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 48 V / 465 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 70 A |
| Akku gyártási éve | 2023 |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 8300 mm |
| Névleges teherbírás | 1400 kg |
| Üzemóra | 5731 h |
| Szerkezeti magasság | 3300 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91180711 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Integrált villaoldalmozgató berendezés -
Központi vízutántöltő rendszer -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Teherkerék burkolat -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
Drive & Lift Plus -
Floorspot