Képek feltöltés alatt
Elektromos tolóoszlopos targonca
ETV 216i
- 6.800 mm
- 1.600 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
31 042 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 51 V / 390 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 200 A |
| Akku gyártási éve | 2023 |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 6800 mm |
| Névleges teherbírás | 1600 kg |
| Üzemóra | 3 h |
| Szerkezeti magasság | 2800 mm |
| Villa hossza | 1200 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91182547 |
Extrák
-
Villatávolság állító berendezés -
Kiegészítő hidraulika 1 funkció, Jungheinrich ISM -
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Teherkerék burkolat -
Hátrameneti figyelmeztető jelzés -
Elektromos kormányzás -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
Drive & Lift Plus -
Sárga villogó -
Floorspot -
Standard abroncsok -
Szövetülés -
Visszapillantó tükör -
Kartámasz