Képek feltöltés alatt
Elektromos tolóoszlopos targonca
ETV 320
- 8.000 mm
- 2.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
17 506 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 48 V / 775 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 90 A |
| Akku gyártási éve | 2020 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 8000 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 4088 h |
| Szerkezeti magasság | 3300 mm |
| Villa hossza | 1200 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91151241 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Integrált villaoldalmozgató berendezés -
Központi vízutántöltő rendszer -
Elektrolit keringető -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Teherkerék burkolat -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
Drive & Lift Plus
