Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Gázüzemű homlokvillás targonca
TFG 425s
- 4.700 mm
- 2.500 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
17 792 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Gyártás éve | 2017 |
| Emelési magasság | 4700 mm |
| Névleges teherbírás | 2500 kg |
| Üzemóra | 6197 h |
| Szerkezeti magasság | 2200 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Tehersúlypont | 500 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Gas |
| Szériaszám | FN544154 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Ráakasztott villaoldalmozgató berendezés -
Kiegészítő hidraulika 2 funkció -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Világítás a KRESZ szerint -
Floorspot -
Fűtés -
Komfort 3: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő és 2 acélajtó -
Visszapillantó tükör