Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Gázüzemű homlokvillás targonca
TFG 430s
- 3.300 mm
- 3.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
19 039 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Gyártás éve | 2017 |
| Emelési magasság | 3300 mm |
| Névleges teherbírás | 3000 kg |
| Üzemóra | 7297 h |
| Szerkezeti magasság | 2325 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Gas |
| Szériaszám | FN550622 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Ráakasztott villaoldalmozgató berendezés -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Világítás készlet A 2 munkafényszóró, 2 féklámpa és 2 hátsó lámpa -
Féklámpa -
Világítás a KRESZ szerint -
Fűtés -
Komfort 3: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő és 2 acélajtó -
Visszapillantó tükör