Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
elektromos háromtámaszú targonca
EFG 215
- 5.000 mm
- 1.500 kg
| 3 hónap garancia a járműre | |
| 3 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve |
20 364 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 48 V / 460 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 70 A |
| Akku gyártási éve | 2022 |
| Gyártás éve | 2022 |
| Emelési magasság | 5000 mm |
| Névleges teherbírás | 1500 kg |
| Üzemóra | 6977 h |
| Szerkezeti magasság | 2235 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN671443 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Integrált villaoldalmozgató berendezés -
Központi vízutántöltő rendszer -
Elektrolit keringető -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Féklámpa -
LED kivitel -
Floorspot -
Nyomot nem hagyó gumiabroncsok -
Visszapillantó tükör