Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
elektromos háromtámaszú targonca
EFG 220
- 4.250 mm
- 2.000 kg
| 12 hónap garancia a járműre | |
| 12 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
17 430 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 48 V / 750 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 100 A |
| Akku felújítási éve | 2026 |
| Gyártás éve | 2018 |
| Emelési magasság | 4250 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 2702 h |
| Szerkezeti magasság | 1982 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Tehersúlypont | 500 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN570453 |
Extrák
-
Ráakasztott villaoldalmozgató berendezés -
Kiegészítő hidraulika 2 funkció -
Központi vízutántöltő rendszer -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Elektromos kormányzás -
MultiPilot: kezelőkarba integrált hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró elöl -
Világítás a KRESZ szerint -
Floorspot -
Standard abroncsok -
Fűtés -
Komfort 3: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő és 2 acélajtó -
Bőrülés -
Visszapillantó tükör
