Képek feltöltés alatt
elektromos háromtámaszú targonca
EFG 220
- 3.300 mm
- 2.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre | |
| 24 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve |
19 356 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 51 V / 390 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 150 A |
| Akku gyártási éve | 2021 |
| Gyártás éve | 2022 |
| Emelési magasság | 3300 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 1275 h |
| Szerkezeti magasság | 2217 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN659097 |
Extrák
-
Ráakasztott villaoldalmozgató berendezés -
Kiegészítő hidraulika 1 funkció -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Elektromos kormányzás -
SoloPilot: állítható, könyöktámaszba integrált mini hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
Floorspot -
Standard abroncsok -
Bőrülés -
Visszapillantó tükör -
Kartámasz
