Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
elektromos négytámaszú targonca
EFG 425s
- 3.300 mm
- 2.500 kg
| 12 hónap garancia a járműre | |
| 12 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve | |
| Garantáltan rövid szállítási határidő. A legtöbb JUNGSTARS targonca azonnal szállítható. | |
| Ipari felújításunknak köszönhetően a JUNGSTARS használt targoncák ellenállnak a legkeményebb kihívásoknak is. | |
| Garantáljuk az eredeti alkatrészek elérhetőségét. |
21 954 EUR
várható
szállítási idő: 7
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 80 V / 775 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 80 V / 120 A |
| Akku gyártási éve | 2020 |
| Akku felújítási éve | 2026 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 3300 mm |
| Névleges teherbírás | 2500 kg |
| Üzemóra | 5556 h |
| Szerkezeti magasság | 2550 mm |
| Villa hossza | 1100 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | FN627737 |
Extrák
-
Kiegészítő hidraulika 1 funkció -
Központi vízutántöltő rendszer -
Oldairányú akkumulátorcsere -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Hátrameneti figyelmeztető jelzés -
Duo-Pilot -
1 munkafényszóró elöl -
2 munkafényszóró hátul -
Sárga villogó -
Világítás a KRESZ szerint -
Floorspot -
Standard abroncsok -
Fűtés -
Légkondicionáló -
Rádió -
Komfort 3: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő és 2 acélajtó -
Ülésfűtés -
Bőrülés -
Visszapillantó tükör -
Kartámasz -
Magasított háttámla
