Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJC 110
- 2.900 mm
- 1.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
2 312 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 200 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 30 A |
| Akku gyártási éve | 2022 |
| Gyártás éve | 2006 |
| Emelési magasság | 2900 mm |
| Névleges teherbírás | 1000 kg |
| Üzemóra | 4576 h |
| Szerkezeti magasság | 1950 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Tehersúlypont | 600 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90219648 |
Extrák
-
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Beépített akkumulátortöltő -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék