Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJC 112
- 2.900 mm
- 1.200 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
4 482 EUR
várható
szállítási idő: 4
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 130 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 25 A |
| Akku gyártási éve | 2023 |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 2900 mm |
| Névleges teherbírás | 1200 kg |
| Üzemóra | 894 h |
| Szerkezeti magasság | 1950 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90675767 |
Extrák
-
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Beépített akkumulátortöltő -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék -
Első szélvédő