Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJD 220
- 2.560 mm
- 2.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
4 856 EUR
várható
szállítási idő: 2
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 110 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 100 A |
| Akku gyártási éve | 2019 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 2560 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 574 h |
| Szerkezeti magasság | 1810 mm |
| Villa hossza | 1190 mm |
| Tehersúlypont | 600 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90601769 |
Extrák
-
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék