Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJD 222
- 2.010 mm
- 2.200 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
5 727 EUR
várható
szállítási idő: 5
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 260 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 150 A |
| Gyártás éve | 2022 |
| Emelési magasság | 2010 mm |
| Névleges teherbírás | 2200 kg |
| Üzemóra | 78 h |
| Szerkezeti magasság | 1481 mm |
| Villa hossza | 1190 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98354449 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék