Képek feltöltés alatt
Elektromos gyalogkíséretű targonca
EJD 222
- 2.500 mm
- 2.200 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
6 754 EUR
várható
szállítási idő: 4
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 260 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / A |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 2500 mm |
| Névleges teherbírás | 2200 kg |
| Üzemóra | 312 h |
| Szerkezeti magasság | 1363 mm |
| Villa hossza | 1190 mm |
| Mast | Háromtagú teleszkóp |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98379537 |
Extrák
-
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Tandem teherhordó kerekek -
Standard abroncsok