Képek feltöltés alatt
Elektromos vezetőállásos targonca
ERC 214
- 2.500 mm
- 1.400 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
6 256 EUR
várható
szállítási idő: 2
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 240 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / A |
| Akku gyártási éve | 2019 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 2500 mm |
| Névleges teherbírás | 1400 kg |
| Üzemóra | 3144 h |
| Szerkezeti magasság | 1750 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 90601874 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Lehajtható álló platform -
Elektromos kormányzás -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék -
Standard abroncsok