Képek feltöltés alatt
Elektromos vezetőállásos targonca
ERD 220
- 1.660 mm
- 2.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
4 544 EUR
várható
szállítási idő: 2
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 375 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / A |
| Akku felújítási éve | 2026 |
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 1660 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 3116 h |
| Szerkezeti magasság | 1306 mm |
| Villa hossza | 1190 mm |
| Tehersúlypont | 600 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98270677 |
Extrák
-
Központi vízutántöltő rendszer, Kerékkar emelés -
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Fix platform -
Elektromos kormányzás -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Tandem teherhordó kerekek -
Standard abroncsok