Képek feltöltés alatt
Elektromos vezetőállásos targonca
ERD 220
- 2.010 mm
- 2.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
6 505 EUR
várható
szállítási idő: 2
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 25 V / 260 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 100 A |
| Gyártás éve | 2022 |
| Emelési magasság | 2010 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 2188 h |
| Szerkezeti magasság | 1480 mm |
| Villa hossza | 1190 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98335937 |
Extrák
-
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Lehajtható álló platform -
Elektromos kormányzás -
JetPilot -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Tandem teherhordó kerekek -
Standard abroncsok