Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Gyalogkíséretű vezetőállásos emelőkocsi
ERE 120
- 2.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre | |
| 3 hónapos akkumulátorgarancia mellékelve |
4 208 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 375 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 24 V / 40 A |
| Akku gyártási éve | 2018 |
| Gyártás éve | 2018 |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 3915 h |
| Szerkezeti magasság | 1550 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98228009 |
Extrák
-
Központi vízutántöltő rendszer -
Elektrolit keringető -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Lehajtható álló platform -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Tandem teherhordó kerekek