Képek feltöltés alatt
Gyalogkíséretű vezetőállásos emelőkocsi
ERE 120
- 170 mm
- 2.000 kg
| 3 hónap garancia a járműre |
3 143 EUR
szállítási idő: Kérésre
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Savas ólom, 24 V / 250 Ah |
| Akku gyártási éve | 2019 |
| Gyártás éve | 2019 |
| Emelési magasság | 170 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 354 h |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 98232562 |
Extrák
-
Központi vízutántöltő rendszer -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Lehajtható álló platform -
Kétoldali nyomógombos üzemmód -
Egyszeres teherhordó kerék