Képek feltöltés alatt
Elektromos tolóoszlopos targonca
ETV 216i
- 8.720 mm
- 1.600 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
23 282 EUR
várható
szállítási idő: 2
hét
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Akkumulátor | Lítiumion, 51 V / 390 Ah |
| Töltőberendezés | Igen, 48 V / 200 A |
| Akku gyártási éve | 2022 |
| Gyártás éve | 2023 |
| Emelési magasság | 8720 mm |
| Névleges teherbírás | 1600 kg |
| Üzemóra | 1166 h |
| Szerkezeti magasság | 3440 mm |
| Villa hossza | 1150 mm |
| Mast | DZ triplex szabademeléssel |
| Drive | Electric |
| Szériaszám | 91173322 |
Extrák
-
Can kód -
Akkumulátor töltöttség kijelző -
Teherkerék burkolat -
Elektromos kormányzás -
MultiPilot: kezelőkarba integrált hidraulika karok, irányváltó és kürt funkcióval -
2 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Sárga villogó -
Floorspot -
Standard abroncsok -
Tető szélvédő -
Szövetülés -
Visszapillantó tükör -
Kartámasz