Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Képek feltöltés alatt
Gázüzemű homlokvillás targonca
TFG 320
- 3.300 mm
- 2.000 kg
| 6 hónap garancia a járműre |
14 494 EUR
13 044 EUR
várható
szállítási idő: 3
nap
Tegye a kosárba a terméket.
Termékinformációk
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Műszaki adatok
| Gyártás éve | 2020 |
| Emelési magasság | 3300 mm |
| Névleges teherbírás | 2000 kg |
| Üzemóra | 1560 h |
| Szerkezeti magasság | 2223 mm |
| Villa hossza | 1050 mm |
| Mast | ZT szimplex szabademelés nélkül |
| Drive | Gas |
| Szériaszám | FN623726 |
Extrák
-
Tehervédőrács -
Integrált villaoldalmozgató berendezés -
1 munkafényszóró hátul -
2 munkafényszóró elöl -
Féklámpa -
Economy 2: első és hátsó szélvédő + tető szélvédő -
Visszapillantó tükör